Állásaink

Szerkesztő – Műszaki rajzoló

Cégünk, az IPS-tec Hungary Kft. új munkatársat keres, aki a napi üzleti tevékenységet támogatja Németországban és Magyarországon egyaránt. Tevékenységi területeink az alábbiak: alumínium profil rendszerek tervezése és beszállítása; egyedi megoldások az alkatrészektől a teljes rendszerekig, továbbá napenergia és egyedi napelemek tervezése, gyártása, forgalmazása és felszerelése.

Feladatok:

  • Együttműködés a meglévő és az új rendszermegoldások kiterjesztésében az alumínium-rendszerprofil (építőkocka rendszer) területén a hozzárendelt hardverrel a CAD-szoftver (2D, 3D) segítségével; ERP-rendszer és PC-szabványos szoftver
  • Tervezési tevékenység az említett termékterületeken kezdve az ötletgyűjtéssel a szerkesztési lépések kivitelezéséig, a termékdokumentáció előkészítése, úgymint egyeztetés és összehangolás a szakosztályokkal
  • Az alumínium profiltermékek és tartozékok támogatása az ötlettől a sorozatgyártásig (műszaki számítások, méretezés, tűrések, megmunkálási előírások)
  • CAD-adatkezelés
  • Rajzdokumentáció és alkatrészlisták létrehozása
  • Prototípusok és szerelőberendezések fejlesztése
  • Külső és belső projektkoordináció
  • A csatlakozási technika fejlesztésének és dokumentálásának támogatása az IPS-tec termékpalettát illetően
  • A műszaki megoldások tisztázása a beszállítókkal és a vevőkkel a hazai és németországi helyszíneken belül és kívül

Elvárásunk:

  • Gépgyártási vagy műszaki szakképzettség a szerkesztés és fejlesztés területén, vagy hasonló szakirány, kiemelt hangsúlyt fektetve a szerkesztésre
  • Nagyon jó CAD-ismeretek (2D und 3D) és MS Office alkalmazások ismerete
  • Gépgyártástechnológia területén szerzett tapasztalat
  • Gyakorlati tapasztalat a rendszerfejlesztésben vagy elképzelés és megvalósítás az alumíniumtermékek esetében a gépgyártástechnológia területén
  • Analitikus és kezdeményező munkamorál
  • Jó német nyelvismeret követelmény, angol nyelv ismerete előny
  • Megbízhatóság; magasfokú, minőség iránti öntudatosság és csapatszellem teszi teljessé a profilt
  • Strukturált és önálló munkamódszer
  • Rugalmasság, vállalkozói magatartás

Amit kínálunk:

  • Állandó munkaszerződés a sikeres próbaidő után
  • Munkahely egy nemzetközi, sikeres, fenntartható jövővel rendelkező vállalatnál
  • Modern, professzionális környezet érdekes műszaki kihívásokkal és nyílt kommunikációs kultúrával
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségek
  • Nagyszerű, dinamikus munkakörnyezet
  • Projektátfedésekben való együttműködés Magyarország és Németország között
  • Rugalmas munkahely: ajkai iroda (Magyarország), illetve otthonról történő munkavégzés lehetősége

Kapcsolat:

Ha meggyőződése, hogy erősítheti csapatunkat, szívesen megismernénk Önt! Egy bővülő cég vagyunk, ahol pályázatát szívesen fogadjuk! Jelentkezés csak német nyelven.

IPS-tec Hungary Kft.

Telefon: +36 20 473 2240

info@ips-tec.hu